BJJ/THAI-BOXING/ZAPASY/BOKS
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: +48 694 914 858
AKADEMIA

Nagłówek.

Historia Boi Team Wrocław zaczyna się w roku 2000, kiedy Paweł Szubart rozpoczął treningi pod okiem pionierów BJJ – Krzysztofa i Wojciecha Gołaszewskich, założycieli Rio Grappling Wrocław. Początkowo sytuacja nie wygląda zbyt różowo, trenują trzy osoby, Paweł jeździ do Poznania aby pobierać prywatne lekcje u Sławomira Barczaka, prawej ręki Karola Matuszczaka, pioniera BJJ w Polsce.

W 2002 roku Paweł wyjeżdża na siedem miesięcy do niemiec i trenuje Luta Live w Kampf Sport Center pod okiem czarnego pasa, Bjorna Lagerstorma. W 2003 roku odchodzi ze szkoły braci Gołaszewskich i zaczyna trenować na własną rękę współpracując z Sebastianem Słowikiem z Poznania. W tym samym roku wyjeżdża na obóz z Danielem D. Danem, czarnym pasem Luta Livre, z którego rąk otrzymuje niebieski mas.

2004 rok upływa pod znakiem treningów w kimonach pod czujnym okiem Marcelo Sertao, niebieskiego pasa BJJ pod Fernando Boi. Rok później wyjeżdża na siedem miesięcy do szkoły Fernando Boia do Brazylii, otrzymuje z jego rąk niebieski pas BJJ, zostaje osobistym uczniem i otwiera filię jego szkoły w Polsce. W tym samym roku Paweł wyjeżdża do Irlandii gdzie otwiera swoją szkołę i uczy BJJ.

Kolejny rok to przyjazd Fernando Boia do Polski na dwa miesiące. Codzienne treningi z nim owocują purpurowym pasem BJJ. Rok później Paweł po raz kolejny wyjeżdża do Brazylii gdzie w słynnej akademii Chute Boxe pod okiem Cristiano Marcelo, Rafaela Cordiero i Marcelo Mello trenuje o boku takich sław jak Vanderlei Silva, Fabricio Verdum, Mauricio ‘Shogun’ Rua czy Evangelista ‘Cyborg’ Santos. Owocem tych treningów jest promocja na brązowy pas BJJ.

W 2009 roku zostaje otwarty oficjalny klub Fernando Boi Team a do Polski przyjeżdża uczeń Boia, Ronaldo Silva, drugi dan BJJ. Dwa lata później z rąk Fernando Boia Paweł otrzymuje czarny pas BJJ. W 2012 roku, ‘Cyborg’ zostaje jego trenerem od Luta Livre i MMA i przyznaje Pawłowi purpurowy pas Luta Livre.

W chwili obecnej akadamia Boi Team funkcjonuje we Wrocławiu przy ulicy Jedności Narodowej oraz w Oleśnicy. Prowadzi zajęcia z BJJ, tajskiego boksu, MMA i zapasów. Grono uczniów i aktywnych zawodników wciąż rośnie.

TRENUJ MMA

Pierwszy trening za darmo!

Zapisy przez cały rok.

Możliwość zorganizowania prywatnych lekcji lub seminarium z Pawłem Szubartem

DLA NAJMŁODSZYCH

Prowadzimy teningi dla dzieci w wieku od 6 do 13 roku życia.

Więcej informacji o sekcji dzieci oraz grafik zajęć znajdziesz Tutaj.
MASZ PYTANIA?

Więcej informacji znajdziesz w dziale FAQ.

W razie wątpliwości napisz: pomoc@boi-team.pl,
lub zadzwoń: +48 694 914 858